Dachówki ceramiczne produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych – po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku i ciepła. Zachwycają mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter - zgodnie z własnym smakiem i pomysłem.
Dachówki ceramiczne to szeroka oferta kolorystyczna: oprócz klasycznych kolorów, takich jak ceglany czy miedziany, znaleźć można bardziej niestandardowe barwy: bukową, sosnową, łupkową, tekową , kasztanową i czarną. Proponowane dachówki to również bogactwo kształtów oraz różnorodność w zakresie wykończenia: dachówki naturalne, angoby, oraz glazury.
Proponujemy zarówno wysokiej jakości dachówki, jak i kompleksowe systemy dachowe obejmujące szereg dachówek kształtowych pasujących do wszystkich typów dachówek podstawowych oraz szeroki wybór akcesoriów dachowych. Dzięki oferowanym dachówkom kształtowym można estetycznie i szybko wykończyć zarówno krawędzie dachu, jak i załamania połaci, grzbiety czy kalenice.

braas
kwa  Dachówki zakładkowe
- Rubin 9V
- Rubin 13V
- Granat 13V
- Topas 11V
- Topas 13V


kwa  Dachówki płaskie
- Turmalin
- Smaragd


kwa  Dachówki karpiówki 
- Opal

roben
kwa  Dachówki zakładkowe
- Monza plus
- Piemont
- Bornholm


kwa  Dachówki płaskie
- Bergamo


Akcesoria ceramiczne

Related Articles

 of 01  of 02  of 03

 

of 04

 of 05  of 06

 

of 07

 of 08  of 09

 

of 11

 of 12  of 10

 

 

Jesteśmy dystrybutorem:

 rukki  plannja  prusz bl  siba  bryza
 braas  roben  fakro  prefa  rheizink
 marma  gorstal  velux  wabis  paslode

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

       
design: bit-plus